• česká verze
  • Deutsch
  • English
rozbalit
Přihlášení
sbalit
Přihlášení
Facebook MDG Servis RSS kanál webu Mapa webu

Černění vhodné pro každého

 

                                                 Černění železa a oceli

 

                     Tato technologie má své pevné místo jak ve strojírensví ,tak se v poslední době uplatňuje i v realizaci interiérů. Více a více restaurátorů, či řemeslníků ji používá pro úpravy krbů, kuchyňských linek, různých doplňků aj.

 

Jednoduchý a cenově efektivní postup chemického černění železa a oceli při pokojové teplotě je k disposici uživatelům, aniž by vyžadoval znalosti z chemie a vytvářel nebezpečí pro životní prostředí. Postup Blackfast je vhodný pro strojírenská pracoviště, dílny, nářaďovny, ateliéry ap. Po jednoduchém ponoření součástí ve vanách dosahuje jejich povrch hlubokou čerň s nezměněnými celkovými rozměry. Uživatel má prospěch z nižší ceny, rychlého obratu zboží při finalizaci výrobků, snížení zásob dílů, pružnosti při aplikaci a z domácí kontroly kvality.   

       

Jednoduchý charakter postupu černění při pokojové teplotě prostřednictvím linky Blackfast je stejně vhodný pro produkci polo nebo plně automatizovaných linek i pro ručně obsluhované linky. Na rozdíl od konvenčních metod černění při nichž se díly ponořují na 30 min. v kotli obsahujícím chemikálie s bodem varu přes 140 ˚C, postup aplikovaný při pokojové teplotě je v podstatě bez nebezpečí, je pohotový a snadno aplikovatelný. Černící roztok nemá charakter jedu nebo žíraviny.    

      

Váhá-li společnost zda provozovat vlastní horkou černící linku, s ohledem na obrat dokončovacích prací zvolí způsob černění při pokojové teplotě. K němu není třeba finančně nákladné zařízení. Stačí plastové nebo pogumované vany, nucené odsávání není nutné, neboť výpary ze studených lázní jsou zcela neškodné na rozdíl od žíravých výparů provázejících horké černění. Neexistují náklady na ohřívání lázní, roztok může být užíván okamžitě, bez potřeby dvou hodin k dosažení technologické teploty. Při výměně vyčerpaných lázní za nové nejsou problémy s vysokou koncentrací solí ve vypouštěných roztocích, jejich krystalická podoba ucpává odtokové ventily horkých linek. Prospěch uživatele je nesmírný. Úspory provozních nákladů jsou dosahovány z mnoha důvodů. Především není třeba kompletní produkci dílů z důvodů povrchové úpravy předávat mimo domov. Tím se zamezí ztrátě času a docílí redukce vlastních zásob. Je zachována trvalá vlastní kontrola kvality . Studené černění poskytuje podnikateli vysoký stupeň pružnosti aniž by technologické roztoky nevyužíváním ztrácely na kvalitě. Začít je možné okamžitě.     

     

Kontrola kapalin Blackfast je jednoduchá, jejich doplňování do van snadné. K uložení nejsou nutné zvláštní úpravy. Roztoky jsou stálé spolehlivé a překvapivě snadno udržovatelné. 

         

Rovnoměrná černá povrchová úprava ocelových dílů je dnes neobyčejně oblíbená neboť výrobku dodává značně zajímavou hodnotu. Ta, spojená s jedinečnou kvalitou dává výrobku nezaměnitelnou dimenzi dosaženou nepřehlédnutelným vybarvením slepých otvorů i závitů.  

        

Všechny společnosti vyrábějící kovové díly, které potřebují barevnou a antikorozní ochranu bez vlivu na změnu rozměrů, budou profitovat na černění Blackfast při pokojové teplotě.

 

 

Novinka

Měření geometrie strojů pomocí sondy Ballbar firmy Renishaw

Nabízíme ballbar test - měření kruhovitosti při frézování, seřízení a následné přeměření včetně protokolu v souladu s normami ISO 230-4 a ANSI/ASME B554. Více na http://www.renishaw.cz/cs/qc20-w-system-ballbar--11075

FOSFÁT

Fosfát, jako finální povrch s vysokou antikorozní schopností hliníku, oceli, zinkované oceli i litého zinku, nebo jako úprava pod lak.

Napište nám

FOSFÁT

MINI soupravy BLACKBULL pro černění oceli, litiny, nebo      hliníku, nebo zinku a patinování bronzu a mosazi.

MINI soupravy BLACKBULL
Názory zákazníků

 

Michal Soukal, Králův Dvůr

Výsledek černění mně velice překvapil, určitě si sadu objednám znovu. Děkuji Soukal

MDG Servis
MDG Servis

MDG servis

Naším cílem je zajistit kvalitní, komplexní servis zahraničních strojů při zachování tuzemských cen, modernizace strojního parku našich zákazníků kvalitním a přesto cenově výhodným číslicovým odměřováním, modernizace CNC systémů výměnou zastaralých CRT monitorů za moderní TFT displeje, zavádění nové technologie černění na český trh, která není náročná technologicky, energeticky a je šetrná k životnímu prostředí.

Doporučte nás
Váš email
Adresát
Antispampictopište prosím znaky do pole
Napište nám
Váš email
pictopište prosím znaky do pole
Kontakty

location

MDG servis s.r.o.

Dělnická 3272

407 47 Varnsdorf

Česká republika

IČO: 27309533

DIČ: CZ27309533

phone +420 412 372 821
iphone +420 602 104 610
email mdg-servis@mdg-servis.cz

MDG Servis s.r.o. ❘ Černění kovů ❘ Digitální odměřování ❘ TFT monitory ❘ Nabídka strojů, webmaster: blackfast@mdg-servis.cz

©2014 | Powered on bubilegCMS v4.10L | Licence | Best in Mozilla Firefox Google Chrome